AKO SA PO ROZCHODE NENAMOTAŤ NA NOVÝ VZŤAH V POCITE ZÚFALSTVA?

Niečo podobné tu už bolo. Áno, po rozchode máme tendenciu okamžite niekoho mať. Pomáha nám to na zranené srdce a bolesť. Ale keď sme bývalého/bývalú naozaj ľúbili, nejde to tak rýchlo, ako by sme chceli. Práve ten pocit zúfalstva a strach so samoty nás núti rýchlo niečo riešiť.

Potrebujeme sa cítiť opäť v kurze, dať najavo všetkým, hlavne sami sebe, že sme nad vecou. Potom ale príde večer, keď je nám smutno. Chlapi vtedy skončia „s kamošmi na pive“, a baby skončia „s veľkou tabuľkou čokolády“. Ráno zase vstaneme s odhodlaním: „Kašlem na to, nájdem si niečo lepšie, čo za to stojí.“

Len preboha nie v tomto stave!!! Na kilometre z nás kričí zúfalstvo, a len zúfalec pred nami neutečie. A ďalší zúfalec na krku. To už budete dvaja. Super vyhliadka.

Ako sa nenamotať? Sledujte svoje správanie. Ak sa s tým človekom necítite až tak dobre, a vaše senzory kričia: „To nie je ono!“, vy to však prevalcujete: „Samota je horšia.“ Ak necítite v bruchu motýle, ak neviete spať a netúžite po ráne, nech ho znovu uzriete, ak neodpadávate, lebo poslal/poslala sms, ak sa minimálne dve hodiny nechystáte na stretnutie, ak ho/ju stále porovnávate, tak to ešte nie je ono. Asi bude lepšie ísť venčiť psa, ako ísť na rande.

Ale ak máte takéto príznaky, ste opäť v hre, pripravení na lásku. Nedá sa určiť čas, koľko to po rozchode potrvá. Niekomu stačia dni, iný potrebuje roky. Jedno je však isté. Keď priveľmi lipnete na minulosti, strácate svoj čas. Treba sa zamyslieť, či toľko času máte.

048 Ako sa po rozchode nenamotať - obr 2

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.