AKO VÁM MÔŽE SPÔSOBOVAŤ BOLESŤ NIEKTO, KTO BOL KEDYSI JEDINÝM DÔVODOM VÁŠHO ÚSMEVU?

To je celkom logické. Keď mi je niekto ukradnutý, tak sa pre neho nebudem trápiť. A ten, na kom mi najviac záleží, to bolí najviac a najdlhšie. Na takúto bolesť mám len jeden recept.

Všetko má svoj začiatok aj koniec. Ráno vyjde slnko, večer zapadne. Taký je kolobeh života. Nesmúť za ránom, zajtra príde iný deň a opäť niečo prinesie. Treba sa usmiať, utrieť slzy z očí a žiť svoj život ďalej. Je mnoho dôvodov na020 T Ako vám môže spôsobovať bolesť - obr1 - orig úsmev. Najlepšie je nedovoliť nikomu, aby bol tým jediným dôvodom. Svet nám prináša toľko nádhery. Prečo dávať jedinej bytosti takú ťažkú zodpovednosť, že je jediná prečo sa smejem. Je to pre tú osobu zaťažujúce a nemôže sa cítiť slobodne. Je to slučka okolo vášho krku.

020 T Ako vám môže spôsobovať bolesť - obr2Nie je krajšie a slobodnejšie na nikoho nehádzať takéto bremená? Chceli by ste aby s vami bol niekto len preto, že vás nechce sklamať? Určite nie. Preto si urobte službu, a nepodmieňujte svoje šťastie inou osobou. Dovoľte si byť šťastný za každých okolností. Život zasa nie je až taký dlhý, aby ste strácali čas zbytočnou bolesťou. Ale áno, nejaký čas na rekonvalescenciu si doprajte. Aj bolesť má svoje čaro. Dokáže nám pomôcť uvedomiť si to pekné.

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.