BEZVETRIE

MÁM POCIT, ŽE MA PRIATEĽ IGNORUJE. AKO UPÚTAŤ JEHO POZORNOSŤ?

Pravdu povediac ignorácia je vážne, ak nie posledné štádium vzťahu. Predtým človek prosí, plače, háda sa, hnevá sa, trucuje, proste volá o pomoc a pochopenie.

Ak už začne ignorovať, obyčajne je to začiatok konca. Nie je schopný ešte urobiť to posledné rozhodnutie, tak čaká, či to urobíte za neho. Je mu to jedno.

 

Už nechce nič riešiť, hádať sa, rezignoval. Je len otázka času, kedy nájde tú poslednú silu a odíde. Nie som si istá, či ste nepremárnili všetky šance. V opačnom prípade to môže byť truc. Ak si ma nevšímaš ty, kašlem na teba ja. Keďže viem o vás málo, neviem v akom štádiu sa nachádzate. To musíte zhodnotiť sama. Ak je to to prvé, odporúčam vzťah ukončiť dôstojne, kým sa to dá. Asi si poviete: „Čo mi to tá krava radí?“ Ja to chcem pomôcť zachrániť, nie ukončiť. Ja som však úprimná, a to by som vám radila plakať nad rozliatym mliekom. To mlieko sa dá už len utrieť. Nepodarí sa vám ho dať späť do krabice. A keby aj s veľkom námahou predsa, asi by ste ho už nechceli piť. Otvoríte si novú krabicu.

Ak je to ten druhý prípad, tak sa zamyslite, čo vám tým chce partner povedať. Venujete mu dostatok času? Má pocit, že je pre vás najdôležitejší? Nie je to zrkadlo, čo Vám  nastavuje svojim správaním? Ak sa do toho zrkadla pozriete a zistíte, že je čo zlepšovať, tak ste si na svoju otázku práve odpovedali. Držím palce.

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.