JE VHODNÉ HNEĎ PO ROZCHODE NADVIAZAŤ NOVÝ VZŤAH?

Vhodné to je. Je to náplasť na ranu, ale je mi ľúto človeka, ktorý vás stretne. Ten si to odnesie. Keď by mi niekto povedal, že je čerstvo po rozchode, určite do toho nejdem. Taký človek nám v 99% slúži ako most.

Prechádzame z jedného047 Je vhodné hneď po rozchode - obr 1 vzťahu do druhého, a to bohužiaľ  po jeho chrbte. Ukáže nám, že sme krásny, žiadaný, pomôže nám vyliečiť naše zranené sebavedomie, ale naše srdce je ešte priveľmi ubolené, aby sa otvorilo novej láske. Proste to ešte musí prebolieť. A vtedy sme bezcitní. Ako by sme stratili empatiu. Je to ale len tým, že tie rany sú priveľmi čerstvé na to, aby sme rozmýšľali nad tým, či si ešte niekto rozbije koleno. Máme čo robiť sami so sebou.

Preto to neberte osobne, ak sa o taký vzťah predsa pokúsite a ublížia vám. Nemá to veľmi s vami čo robiť. Je to blbá zhoda náhod. Ten človek ešte nie je schopný lásky. Možno ešte stále porovnáva s bývalým, stále si myslí, že ho miluje, všetko mu ho pripomína. Celé zle. Preto, pre každý prípad si skúste dať pauzu na vyhojenie rán. Je to dobré pre vás, aj vaše okolie. Možno je vhodné v tomto čase, venovať svoju pozornosť práci, kamarátom, svojim koníčkom… V takomto prípade neplatí: “ Klin sa klinom vyráža.“ Trocha samého so sebou nezaškodí.047 Jevhodné hneď po rozchode - obr 2

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.