Ako som pomohla?

Najlepším meradlom mojej práce s klientami je ich spokojnosť. Keď vidím ako sa s mojou pomocou dokážu premeniť, posunúť sa ďalej v živote a namiesto problému začnú opäť vidieť svoj život ako šťastie, to je ten moment keď viem prečo to robím.

5 rád ako s nadhľadom prežiť

rany z lásky

Už ako malé deti sa pri rozprávkach radi stávame rytiermi a princeznami. Každý z nás má svoju obľúbenú rozprávku. Tak prečo ju potom nevieme žiť. Prídu prvé lásky, a vo väčšine prípadov sa k tej láske nikdy nepriznáme a tíško doma trpíme, lebo čo keď by to nevyšlo.

"Depresia? Dlho sme sa nevideli! Poď ďalej! Čaj, kávu alebo rovno vodku?" Myslím, že touto vetou som vystihla stav, ktorý občas zažíva každý z nás, keď sa cítime opustení, nešťastní a nikto nás nechápe. Presne v takých chvíľach nám vesmír, alebo Boh ako chcete zošle niekoho alebo niečo, čo nás povzbudí a nakopne natoľko, že si začneme veriť a opäť sa usmievať. Mne vesmír zoslal Moniku.

Klaudia, 20r.Študentka

Ďakujem Monika za pochopenie a pootvorenie dverí šťastia, tam kde dlho stáli múry. Ísť do neznáma je lepšie ako zostať tam, kde nič nie je.

Karol, 38rAutomechanik

Už pár dní si lámem hlavu, ako do pár viet vtesnať takú krásnu osobnosť človeka akým je Monika. Zatiaľ z toho celého vychádzam biedne. Bude to len slabý odvar niekoľkokrát lúhovaného čaju ...ale tak, pokúsim sa. Monika, ... je ako svetlo na konci tunela, dobíjač energie, vaša pomocná ruka pri ceste duchovnom, kniha, ktorú môžete do nekonečna čítať, inšpirácia, ktorá pretrvá naveky. Jednoducho osoba, ktorá vám vyloží srdce na dlaň a dovolí vám nazrieť až na jeho dno. Prosto úžasná.

Zuzana, 37rPráve na materskej

Moniku som stretla pred 2 rokmi. Ani neviem, ako sa to prihodilo, ale najmä vďaka nej som sa na svet začala pozerať cez inú optiku. Pomohla mi pochopiť ľudí, vzťahy, i moju vlastnú prácu. Pomohla mi nájsť si svoje vlastné miesto v živote, ale hlavne mi pomohla nájsť opäť pevnú pôdu pod nohami a opäť sa tešiť aj z maličkostí, ktoré život prináša. Viem, že ani jednu z tých vecí neurobila za mňa, ale za jej podporu a trpezlivosť jej budem navždy vďačná. Lebo presne to sú veci, ktoré človeku tak veľmi chýbajú, keď sa vo svojom živote na chvíľu stratí. Ďakujem.

Martina, 38rAdministratívna pracovníčka

Dať referenciu pre mňa, ktorá poznám Moniku dlhé roky je oveľa ťažšie. Vystihnúť to vetou, slovom či správnou emóciou... Skúsim! Je pre mňa ENERGIA, DROGA a veľa iných synoným, ktoré by sa dalo písať, ktorá i keď sa nevidíme často, je tak silná, že mi stačí naozaj na neuveriteľne dlho. Vraciam sa od nej maximálne oddýchnuta, u nej aj keď riešime ťažšiu situáciu, vôbec už nie je taká zložitá. V neposlednom rade, u nej objavujem moje iné ja, ktoré vo mne je a viem to, len ho zanedbávam. Bez nej by niektoré veci v mojom živote boli nepochopiteľné a myslela by som si, že som blázon. Ty vieš Moni ako to myslím. Nedá sa to vysvetliť a preto toto naozaj musíte skúsiť na vlastnej koži, lebo moje napísané pochopite až potom, i keď proste po svojom. I tak je moja recenzia dlhá a nie je tu všetko 😂

Katka, 35rBanková úradníčka