MÁM 21 ROKOV A POCIT, ŽE VŠETKY NORMÁLNE ŽENY VYMRELI AKO DINOSAURY

To isté si zrejme hovoria 21 ročné ženy o mužoch. Faktom je, že je to čím ďalej horšie. Asi by som teraz nechcela mať 20 rokov. Ale to isté mi hovorila moja mama, keď som ich mala ja. Takže každá doba je iná. A predstavte si, ja som toho normálneho našla.

Dokonca len pred pár rokmi. Určite sa to dá. Nebudem však tvrdiť, že je to jednoduché. V prvom rade si treba ujasniť, čo vlastne chceme. Vo veku okolo 20 rokov je to dosť ťažké. Ešte poriadne ani nevieme, čo nechceme, nie to ešte, že čo chceme. Tým, že to s nami hádže na všetky strany, to tak aj vyzerá. Väčšinou k nám prídu podobní partneri, ako sme my sami. To sa nám už vôbec nepáči. Lebo nastavené zrkadlo, je najhoršie. A koľkí z nás si to priznajú, že je to zrkadlo? V tomto veku možno potíšku do paplónu, ale pred svetom ani jeden. Sme najkrajší, najlepší, najmúdrejší, … Počkaj svet, veď ešte uvidíš!!! Bohužiaľ vidíme len my.

 

A ako tak rokmi dostávame na frak, svet sa na náš účet baví. Potom, keď už konečne vieme, čo chceme, tak poľavíme na požiadavkách. Stačí mi aj toto … Chyba! Za svojimi snami si treba stáť. Určite je niekde žena/muž, čo k nám zapadne ako puzzle. Nemali by sme znížiť nároky, keď už konečne vieme aký má náš „pravý“ byť. Lebo toho človeka neprerobíme. Aj keď mu chýba len jedna vlastnosť, o ktorej si myslíme, že je pre nás dôležitá. Keď to má klapať, priority musia byť podobné.

 

Ale neplašte sa nad toľkými „múdrymi“ slovami. Vo veku 20 rokov skúšajte, meňte, buďte nespokojní, hľadajte, milujte, nenáviďte, ale hlavne nestrácajte vieru, že ten váš dinosaurus na vás niekde čaká. Len ho treba nájsť.

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.