MÁM 35 ROKOV A NEMÁM ŽIADNY VZŤAH. NIKDY SOM VLASTNE ANI NEMALA. ASI SA NEPÁČIM MUŽOM.

Určite ste sa niekedy sama seba pýtala, že o čo je lepšia, prípadne krajšia nejaká žena z vášho okolia? A ona má partnera, vy nie. V tejto otázke je skrytá odpoveď. Vôbec nie je lepšia ani krajšia, len si to myslí. Vy si to o sebe nemyslíte.

037 Mám 35 rokov a nemám žiadny vzťah - obr 1To sa vám prejavuje aj v realite. Neveríte si. Poznám aj veľa pekných žien, ktoré majú problém so sebadôverou, tiež si nevedia udržať vzťah a sú nešťastné. Pekná tvárička vám vždy nezabezpečí úspech. Dovolím si povedať, že skoro nikdy. Je to o tom, čo vyžarujete, ako sa vnímate, ako máte samu seba rada. Je veľa žien s nadváhou, napriek tomu sú upravené, krásne a nikomu ich nadváha nevadí. Je to preto, že nevadí im. To čo si o sebe myslíte vy, to z vás vyžaruje na stovky kilometrov, z každého pohľadu, z každého pohybu, z každého slova. Samu seba odsúdite, že sa asi nepáčite mužom. Problém je v tom, že sa nepáčite sama sebe. S tým čosi urobte.

Začnite sa o seba viac starať. 37 Mám 35 rokov a nemám žiadny vzťah - obr 2Choďte kaderníčke, zmeňte šatník, urobte zmeny, pri ktorých sa budete cítiť lepšie, robte veci pri ktorých ste šťastná, obklopujte sa ľuďmi, s ktorými sa dobre cítite. To všetko z vás bude vyžarovať. Z každého vášho póru. Tak ako z vás je cítiť, že ste zúfalka, o ktorú nikto nezakopne. Nerobte to už sama sebe. Urobte potrebné kroky, aby ste si mohli vážiť samú seba. Pretože tak ako sa vidíte vy, vás vidia iný. Páči sa vám, čo vidia? Ak si neviete sama pomôcť, na to sú tu také stránky ako moja.

37 Mám 35 rokov a nemám žiadny vzťah - obr 3

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *