MÁM 35 ROKOV A NEMÁM ŽIADNY VZŤAH. NIKDY SOM VLASTNE ANI NEMAL. ASI SA NEPÁČIM ŽENÁM.

Určite ste sa niekedy sám seba pýtal, že o čo je lepší, prípadne krajší nejaký  muž z vášho okolia? A on má partnerku, vy nie. V tejto otázke je skrytá odpoveď. Vôbec nie je lepší ani krajší, len si to myslí. Vy si to o sebe nemyslíte.

To sa vám prejavuje aj v realite. Neveríte si. Poznám aj veľa pekných mužov, ktoré majú problém so sebadôverou, tiež si nevedia udržať vzťah a sú nešťastní. Pekná tvár vám vždy nezabezpečí úspech. Dovolím si povedať, že skoro nikdy. Je to o tom, čo vyžarujete, ako sa vnímate, ako máte sám seba rád. Je veľa mužov s nadváhou, napriek tomu sú upravení a nikomu ich nadváha nevadí. Je to preto, že nevadí im. To čo si o sebe myslíte vy, to z vás vyžaruje na stovky kilometrov, z každého pohľadu, z každého pohybu, z každého slova. Sám seba odsúdite, že sa asi nepáčite ženám. Problém je v tom, že sa nepáčite sám sebe. S tým čosi urobte.

Začnite na sebe pracovať, začnite si viac veriť, zmeňte šatník, urobte zmeny, pri ktorých sa budete cítiť lepšie, robte veci pri ktorých ste šťastný, obklopujte sa ľuďmi, s ktorými sa dobre cítite. To všetko z vás bude vyžarovať. Z každého vášho póru. Tak ako z vás je cítiť, že ste zúfalec, o ktorého žiadna ani nezakopne. Nerobte to už sám sebe. Urobte potrebné kroky, aby ste si mohli vážiť samého seba. Pretože tak ako sa vidíte vy, tak vás vidia aj iný. Páči sa vám, čo vidia? Ak si neviete sám pomôcť, na to sú tu také stránky ako moja.

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.