ŽIARLIVOSŤ ČI ŠIESTY ZMYSEL?

To je veľmi vážna téma. Určite viete, že je to diagnóza. Zdravé žiarlenie je normálne. Keď niekoho milujeme, tak nám na ňom záleží a je prirodzené, že chceme aby miloval iba nás, a aby to dal dostatočne najavo. Problém je v tom, že často nevieme určiť rozdiel medzi žiarlivosťou a šiestym zmyslom.

To je ten zmysel, ktorý nám hovorí, 029 Môj partner je žiarlivec - obrže tá ženská, čo sa nám motá okolo partnera a flirtuje s ním, nemá problém zlákať do postele. To sú tie typy žien, ktorým je jedno, že je zadaný. A partnerovi to samozrejme robí dobre na jeho sebavedomie. Určite vám povie, že ste žiarlivá hysterka, veď ona bola len milá. Či to nevidí alebo nechce vidieť, nuž býva to tak aj tak. Nie ste žiarlivá. Len vám dobre fungujú antény na príjem. Samozrejme, že si svoje strážite. A  toto isté samozrejme platí aj naopak.

Pokiaľ ste ale koketa, a zdvíhate si svoje sebavedomie touto formou vy, nemôžete sa diviť, že aj váš partner má antény. Myslím, že každý z nás aspoň raz zažil takúto situáciu. Ak však váš partner/partnerka robí scény aj za to, že sa na vás niekto pozrel, prípadne vám diktuje čo si máte obliecť, o fyzickom násilí ani nehovorím…. V tom prípade, ruky preč, a utekajte kade ľahšie. To nie je láska, ale choroba na ktorú sa málokto chce liečiť.

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.