PRIŤAHUJÚ MA TIE NESPRÁVNE TYPY. VŽDY SI VYBERIEM ZLE.

Zvláštne. Viete to, ale aj tak to spravíte znova. Priťahujú nás väčšinou tie isté typy. Keď som sa rozišla s bývalým, prvý chlap, ktorého som stretla, mal veľmi podobné vlastnosti. Od začiatku ma to rozčuľovalo. Stále som nevedela, že čo mi na ňom tak vadí, keď sa mi zároveň páči.

Tak som si napísala na papier aký by mal byť muž, s ktorým chcem byť. A vtedy mi to docvaklo. Bol diametrálne odlišný ako muži, ktorý sa mi plietli pod nohy. Uvedomila som si, že v tomto novom vzťahu by som prežívala veľmi podobné veci ako v bývalom. Načo som sa potom s manželom rozchádzala? Stratilo by to zmysel. Tak som zabuchla dvere za oboma vzťahmi a išla ďalej. Ani som sa nenazdala, a stretla som muža z môjho papiera. Som s ním dodnes a som s ním šťastná.

obr 222Dnes viem, že ani jeden z tých predchádzajúcich nebol pre mňa. Len mi dlho trvalo, kým som to pochopila. Preto si myslím, že ako prvé si musí človek ujasniť čo vo vzťahu nechce. Tým príde na to, čo vlastne chce. Potom už len nepoľaviť, a naozaj si otvoriť oči, či ten nový objav nie je to isté len v ružovom. Ak zbadáte podobné prejavy, rýchlo preč. Jednoducho, neuspokojiť sa s ničím menej. To je podľa mňa to najdôležitejšie. Keď som s prvým nebola šťastná, prečo si myslím, že s tým druhým – veľmi podobným budem? Hlúposť. Bola som na seba prísna, a stálo to za to.

Nevzdávajte sa svojich ideálov len obr 224preto, lebo s myslíte, že to vám stačí. Nerobte ústupky, lebo nikto nie je dokonalý. Som presvedčená, že na vás niekde čaká ten, ktorý je dokonalý pre vás. Potom budete hrdá na svoj výber. A čo je podstatné, budete konečne šťastná.

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.