SOM UŽ DLHO PO ROZVODE A STÁLE SOM SAMA. MYSLÍM, ŽE NEDÔVERUJEM MUŽOM.

Je úžasné ako dokážeme problém pomenovať. Myslím, že nedôverujem mužom. A ja si zasa myslím, že okrem nedôvery je tam aj strach. Väčšinou vieme kde je pes zakopaný, ale prestať sa báť a dať niekomu šancu, to už je iná pesnička.

obr 217Je to priveľmi záväzné. Čo keď zlyhám? Čo keď on zlyhá? Tak radšej zostanem sama, tým nič nepokazím. Nebojte sa začať odznovu. Dať sebe alebo niekomu inému možnosť milovať. Veď to je to najkrajšie, čo táto planéta ponúka. Žiť vo dvojici. Môcť sa o niekoho oprieť. Nebyť na všetko sama. Zobudiť sa vedľa niekoho. Mám jednu kamarátku, ktorej dookola omieľam, skús to znova. Nevadí, keď to nevyjde. Keby sa tak z nejakého dôvodu stalo, tak si predsa na tom istom. Čiže nemáš čo stratiť, môžeš len získať. Ten strach je však taký silný, že aj tak je sama. Pred nedávnom sa o to konečne pokúsila, a zistila že to nechce. Buď to tak necítila, alebo našla dôvod prečo je to nevyhovuje.

Obávam sa, že čím dlhšie žijeme samy, tým ťažšie je nájsť niekoho, kto nám vyhovuje. Zvykáme si na samotu, všetko funguje podľa nás, nikomu sa nemusíme prispôsobovať, …. Je potom omnoho ťažšie žiť v páre. Takže odporúčam, čím skôr prekonať strach a obr 220nedôveru, pokúsiť sa opäť niekomu otvoriť svoje srdce, pretože to bude len ťažšie a ťažšie. Mať deti je krásne, priateľa a rodinu tiež, ale každý z nás, dokonca aj zvieratá potrebujú druha. Tak sme boli stvorení, aby sa náš život naplnil. Naplňte ho a neodopierate si nič. Sme tu príliš krátko. Len vy sama musíte urobiť to rozhodnutie a vyraziť vpred. Nikto to za vás neurobí.

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.