STAV: SLOBODNÝ

Mám už skoro tridsať, žijem s rodičmi, a na obzore žiadny vzťah.

Tak to je asi čas opustiť mama hotel, a zistiť čo je život. Život je prekrásny. Je to sloboda. Nebudem tvrdiť, že je ľahký. Odrazu si treba variť, upratať, oprať a veľa podobných, pre mužov ťažkých a hlavne zbytočných vecí. Ale na druhej strane, žúrky do kedy chcem, nikto sa neopýta prečo sú v drese riady a na zemi ponožky, prečo nemám ustlané, prípadne prečo spím na zemi, keď to večer preženiem s kamošmi.

Môže ku mne prísť akákoľvek kočka, a odísť keď budem chcieť ja. Určite odporúčam každému mužovi nech si to vyskúša, kým bude mať vážny vzťah. Uvidíte, odrazu bude aj viac žien ochotných vám pomôcť upratať staromládenecký byt. Nemusí sa pritom biť s vašou s matkou.

Aj ja som matka, a mám dvadsaťtriročného syna, ktorému sa zatiaľ z mama hotelu nechce. Pomaly ho ale pripravujem na to, že to bude pre oboch najlepšie. Teraz, keď príde zo služobky, s taškou plnou špinavých vecí, mám hrôzu. Keď bude chodiť na krátke návštevy, budem sa na neho tešiť. Tak to funguje, keď deti narastú, je dobré nechať ich vyletieť z hniezda. Nie im pristrihovať krídla.

Myslím, že váš čas prišiel a treba skúsiť žiť sám. Určite niekde čaká žena, ktorá vás bude milovať a zostane po vašom boku. Žiadna však netúži byť po boku vašich rodičov. Je tu koniec roka. Čas na zmeny. Držím palce, aby tá vaša zmena bola čo najlepšia pre vás. To samozrejme želám aj všetkým mojim priateľom, rodine a čitateľom. „Tak, na najlepšie zmeny!“ PF 2018. Maat.

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.