STOJÍM PRED BRÁNOU ÚSPECHU A TRESK! ZASE SA MI ZABUCHLI DVERE PRED NOSOM.

Tento pocit poznáme všetci. Už, už je to tu, a zase z toho nič nie je. A som si istá, že tí najúspešnejší a najbohatší ľudia by nám o tom mohli rozprávať veľa. Každému z nich sa vysmiali, keď načrtol svoju víziu. Rozdiel je ale v tom, že oni si verili a nevzdávali sa.

Zabuchli sa dvere? Nevadí, budem 028 T Stojím pred bránou úspechu - obr Ibúchať na iné, prípadne na okno. Keď dostaneme dobrý nápad, väčšinou nás „dobromyseľne“ hneď niekto upozorní:  „Takých je už veľa!“, „Keby to bolo také skvelé už dávno by to niekto robil!“, „Oooh, na toto nie je správny čas!“, …. Vždy sú všetci ochotní nás odhovoriť. A keďže ten nápad je len maličký zárodok, vajce z neho asi  neurobíte. Veď načo. A už vôbec nie kuriatko. Čiže väčšinou to vzdáme ešte skôr ako začneme. A bohužiaľ, veľmi často aj pred cieľom. Dvere sa zabuchli, koniec.

028 T Stojím pred bránou úspechu - obr IIINevzdávajte sa svojich snov! Ak je to niečo, čo vás teší a viete, že ste v tom dobrí, nepochybujte o sebe. A keď zapochybujete, lebo aj to  je prirodzené, pokračujte. Stálo to veľa energie a času. Raz to vyjde. Tú smotanu si zlížete vy. Nenechajte ju niekomu inému. Veľa ľudí začalo z bláznivého nápadu, a dnes majú obrovské firmy. Nápad je len zlomok, všetko ostatné je húževnatosť. Takže žiadna brána nie je taká hrubá, aby sme sa nedoklopali, a žiadny zámok nie je taký silný, aby sme ho nezlomili. A keď sa konečne tá brána otvorí, a my konečne prejdeme na druhú stranu, zistíme koľko nových možností ešte máme.

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.