ŽENY SAMOTRÝZNITEĽKY, KTORÉ SÚ VZŤAHU NEŠŤASTNÉ, NO NAPRIEK TOMU V ŇOM ZOSTÁVAJÚ. KVÔLI DEŤOM.

To je veľmi častý jav. A vždy sa je na čo vyhovoriť. Deti sú ešte malé, potom sú v najhoršom veku, nemám kam ísť, s rodičmi bývať nebudem, a tisíc ďalších výhovoriek ako a prečo sa to nedá. Najlepšia je: veď to nie je až také zlé.

Ale nie je to ani dobré. Nie ste šťastná. Strácate najlepšie roky života v nádeji, že potom to bude lepšie. Nebude. Ja som bola vo vzťahu 17 rokov. Na začiatku fajn a potom išlo dolu vodou. A bolo to len horšie a horšie. Jedného dňa som sa musela prestať klamať. Trvalo dlho kým som na to prišla, a hlavne sa to rozhodla riešiť.

Rozhodnutie bolo samozrejme to najdôležitejšie. Teraz som už 5 rokov vydatá za skvelého muža. Začala som úplne odznova v 36-tich rokoch. Nikdy nie je neskoro. Nič si nevyčítam! Tie roky s mojim bývalým partnerom ma veľa naučili a robím veci inak ako predtým. Hlavne si nič nevyčítajte a nepovažujte to za stratený čas.

Dovoľte si byť šťastné. Keď sa konečne rozhodnete, že je dosť samotrýznenia, vylezte zo svojej ulity a užite si život. Ja som to urobila a som teraz veľmi šťastná. Môj manžel je mojou láskou, oporou a podporuje ma vo všetkom, čo mi robí radosť. Želám veľa síl na rozhodnutie, lebo to je na tom celom najťažšie.

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *